Uvedení dodávatelia ponúkajú materiál priamo spotrebiteľom a nie je nutné mať k nákupom firmu, či živnosť. Sú zameraní na predaj terasových materiálov, riešení a niekedy aj samotné montáže. V zozname nájdete iba predajcov ku ktorým môžete fyzicky prísť, pozrieť si ich sortiment v showroome, nechať si poradiť a vidieť konkrétne dreviny z ich sortimentu. Nenájdete tu zoznam internetových predajcov, takto materiál ani neodporúčame nakupovať – ak Vám záleží na kvalite a splnení vašich vizuálnych predstáv o materiáli.

Tento zoznam dodávateľov sme vytvorii pre Vás, aby ste si tu našli svojho lokálneho predajcu. K predajcom sa budeme snažiť postupne pridávať aj naše hodnotenie predajcov.

SLOV-DV s.r.o.

Predajne: Galanta, Nové Zámky, Michalovce
Primárne zameranie: predaj severského dreva pre terasy, fasádne obklady, interiér; najmä sibírsky smrekovec, impregnovaná borovica, termoborovica;

Silné stránky predajcu: Úzka špecializacia na severské drevo sibírsky smrekovec a sibírska borovica a vďaka tomu výborná cena a neustála skladová dostupnosť uvedených drevín. Spoľahlivá kvalita drevín. Veľký sklad.

Slabé stránky predajcu: malý showroom, nedostupnosť exotických drevín ako i špeciálneho atypického príslušenstva

www.severskedrevo.sk,
tel.: 0917 / 784 094

DLH SLovakia s.r.o.

Predajne: Bratislava + slovenská sieť predajcov
Primárne zameranie: predaj exotických drevín pre terasy, fasádne obklady, interiérové podlahy + komplexné prísluśenstvo; Zameranie na montážne firmy, predaj aj spotrebiteľom; predaj aj európskych drevín a drevoplastov. Poľský nadnárodný dodávateľ s veľkým showroomom.

Silné stránky predajcu: Dobrá kvalita exotických drevín. Široký sortiment exotických terasových a obkladových drevín. Široký sortiment kompletného príslušenstva k terasám a obkladom.

Slabé stránky predajcu: Slabý sortiment cenovo dostupných drevín ako sibírsky smrekovec a pod. Mierne vyššia cena, Štandardná kvalita. Menší priestor na venovanie sa spotrebiteľovi z dôvodu zamerania sa na montážne firmy.

www.dlhslovakia.sk , 02 / 3300 0271

ABRA s.r.o.

Predajne: Zeleneč pri Trnave
Primárne zameranie: predaj terasových dosiek a fasádnych obkladov zo sibírskeho smrekovca a vybraných exotických drevín, najmä bangkirai. Dôraz na čo najvyššiu kvlaitu za bežnú cenu.

Silné stránky predajcu: Predajca sa špecializuje na predaj dosiek vyššej kvality v bežnej cene. Sibírsky smrekovec v kvalite A za cenu kvality AB a pod. Najvyššia kvalita drevín. Bežný sklad a priemerná dostupnosť.

Slabé stránky predajcu: občasná nedostupnosť vybraných drevín

www.abradrevo.sk , 0905 323 966

Ste predajca terasového materiálu?

Chcete byť zdarma v uvedení v zozname?